Новини України. 27 грудня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко переконана, що, використовуючи політичні репресії, команда Віктора Януковича намагається усунути з політичної арени своїх сильних опонентів.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: команда Януковича боїться опозиції

“Довіра в суспільстві і до президента, і до його уряду стрімко падає, і тому їм треба прибрати з політичної арени тих людей, які намагаються їм протистояти. Це в тому числі Юрій Луценко, який був затриманий без будь-яких підстав, цинічно, біля свого дому, де він просто вийшов на вулицю разом зі своїм сином” , – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам перед допитом в ГПУ.

За її словами, сьогодні відбувається широкий наступ на опонентів президентської команди.

“Сьогодні мене викликали в прокуратуру на 12 годину, так само Олександра Валентиновича Турчинова. Сьогодні іде просто наступ на тих людей, хто твердо стоїть проти всіх нечесних, незаконних вчинків Януковича та його оточення. І сьогодні на цих людей іде не просто наступ, а іде терор”, – цитує Тимошенко прес-служба БЮТ.

Водночас Юлія Тимошенко підкреслила, що наступ на опозиційні сили свідчить про страх влади перед сильними конкурентами.

“Я хочу, щоб люди були спокійні. Те, що вони роблять проти всіх нас – це просто істерика. Істерика, яка демонструє їх страх, їх слабкість, втрату будь-яких орієнтирів, тому що сильні політики репресіями не займаються”, – заявила лідер партії “Батьківщина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.