Новини України. 20 грудня. Київ. Адміністрація президента України готує новий проект закону про вибори народних депутатів, згідно з яким вибори депутатів мають відбуватися за змішаною системою.

Олександр Лавринович
Лавринович знає про підготовку нової виборчої системи

Як повідомив виданню “Дело” міністр юстиції Олександр Лавринович, в кінці минулого тижня відбулося перше робоче засідання нещодавно створеної робочої групи з питання реформування виборчого законодавства.

“Це була перша робоча нарада, в ході якого обговорювалися питання формування і функціонування виборчих комісій і те, як ефективно побудувати роботу менеджменту, що працює на виборах”, – зазначив міністр юстиції.

За інформацією видання, в новому законі про вибори буде змінено порядок формування і функціонування виборчих комісій, а також суттєво скорочено термін виборчої кампанії (сьогодні виборча кампанія починається за 120 днів до дня виборів).

Головне нововведення стосуватиметься впровадження змішаної виборчої системи, апробованої владою на останніх місцевих виборах, коли частина депутатів обиралася за партійними списками, а частина боролася за мандати в округах.

За словами Лавриновича за умови планомірної роботи групи законопроект буде внесений до парламенту навесні 2011 року. А самі чергові вибори пройдуть в 2012 році, а не навесні 2011 року, як того вимагала опозиція, відзначають РИА Новости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.