Новини України. 26 грудня. Блок Юлії Тимошенко та партія “Батьківщина” висловлюють повну солідарність з Юрієм Луценком та вимагають від Януковича негайного звільнення затриманого політика.

Юлія Тимошенко
Луценка замовив Янукович - БЮТ

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

“Немає щонайменших сумнівів в тому, що переслідування колишнього міністра внутрішніх справ носить суто політичний характер. Минулої п’ятниці в ефірі трьох національних телеканалів Янукович фактично визнав, що так звані правоохоронні органи всі свої дії узгоджують саме з ним, Януковичем, і саме Янукович є замовником та режисером переслідування опозиції.

Влада, яка до народу відверто ставиться лише як до будівельного сміття в процесі побудови “нової України” для Януковича та його Сім’ї, хоче прибрати з дороги всіх, хто стає на заваді її фальшивим реформам. Розмовами ж про “реформи” прикривається багатомільярдне пограбування держави кланом, який розглядає нашу Вітчизну як країну, яка програла їм війну та обкладена контрибуціями та репараціями.

“Провину” Луценка, на думку Януковича, поглиблює те, що в боротьбі за Україну колишній міністр став пліч-о-пліч з Юлією Тимошенко – тією, кого Янукович розглядає у якості головної перешкоди до його псевдореформаторських експериментів над народом.

Янукович за десять місяців перебування при владі збагатився сам та збагатив своє кримінально-олігархічне оточення. Дійшло вже навіть до фактичної приватизації Національного банку. Але попри абсолютну владу, Янукович продемонстрував повну неспроможність керувати країною в інтересах простих людей, цілковите небажання вирішувати їхні проблеми.

Януковичу не вдасться залякати опозицію. Все що нас не вб’є, зробить лише сильнішими. Немає тієї сили, яка б зламала опозицію. Ми усвідомлюємо свій обов’язок захищати державу та людей”, – йдеться у заяві БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.