Новини технологій. 13 грудня. Фото. До дня Конституції Російської Федерації італійські дизайнери компанії «Sun & Moon» представили на російському ринку спеціальний тираж iPhone 4 Russian Federation.

iPhone 4 Russian Federation
На iPhone 4 намалювали Кремль

Нова лімітована колекція була випущена спеціально для російських шанувальників високих технологій Apple і ексклюзивного дизайну. Модельний ряд iPhone 4 Russian Federation представлений у двох версіях назвами Diamond Editional і Kremlin Editional.

Ідеєю для створення такого сміливого проекту стало те, що сам Президент РФ Дмитро Медведєв не тільки одним з перших отримав примірник iPhone 4 від глави Apple Стіва Джобса, але і оцінив переваги пристрою.

На чорному тлі блищить спеціальний геральдичний символ з жовтого золота, традиційним залишилося використання для корпусу дорогої породи африканського дерева і дорогоцінних каменів, що вже стало візитною карткою «Sun & Moon».

Версія Diamond Editional відрізняється дизайном – на гладкій поверхні корпусу інкрустований розсип алмазів чорного або білого забарвлення загальною вагою 1,5 карат. Модель Kremlin Editional оформлена по-іншому – в чорне дерево панелі вживлена золота нитка візерунком, що передає обриси стін Кремля. Центральне місце під екраном зайняв справжній гранат. Модель виготовлять в 26 примірниках, які традиційно виставить московський бутик Bon Cadeau.

iPhone 4 Russian FederationiPhone 4 Russian Federation

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.