Новини технологій. 23 грудня. На офіційному сайті Skype опублікували роз’яснення стосовно того, що сталося вчора.

Skype відновив роботу
Skype відновив роботу

Нагадаємо, вчора протягом дня спостерігались перебої у роботі Skype, а ближче вечора сервіс інтернет дзвінків та месенджер остаточно припинив роботу.

Причини тому, як повідомляється представниками Skype наступні:

Вчора ми помітили, що число користувачів онлайн стало несподівано скорочуватися, і ми почали розбиратися в тому, що відбувається.

Skype не схожий на звичайну телефонну мережу або мережу IM, оскільки в своїй роботі спирається на мільйони індивідуальних зв’язків між комп’ютерами і телефонами. Деякі з цих комп’ютерів виступають у ролі «супервузлів» (супернодів, supernodes) і є чимось на зразок телефонних довідників Skype. Коли ви хочете поговорити з кимось, а ваш додаток Skype не може відразу знайти цю людину (наприклад, тому що він підключився з іншого місця або з іншого пристрою), то ваш комп’ютер або телефон намагається в першу чергу знайти супервузол, щоб дізнатися, як зв’язатися з тим, хто вам потрібен.

Зазвичай доступна велика кількість супервузлів. Проте вчора, багато з них пішли в оффлайн через проблеми, яка зачіпає деякі версії Skype. Оскільки додаток Skype має протребу в супервузлах для встановлення зв’язку, багато з вас не змогли підключитися і вийти в Олайне.

Що ми робимо, щоб допомогти? Наші інженери створюють нові «мега-супервузли» якнайшвидше, які допоможуть повернути все до нормального режиму роботи. На це буде потрібно кілька годин, і ми приносимо свої щирі вибачення за перебої у вашому спілкуванні. Деякі функції, такі як багатосторонні відео-конференції, можуть зайняти трохи більше часу на відновлення.

Корпоративні продукти, такі як Skype Connect і Skype Manager продовжували роботу в штатному режимі.

Слідкуйте за твіттером @ skype для нових повідомлень і спасибі за ваше терпіння.

За матеріалами: Skype

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.