Новини України. 9 грудня. Світлі коси навколо голови, як у колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, стали хітом сезону в перукарнях та салонах США і Західної Європи.

мода на Тимошенко
У перукарнях Заходу бум на косу Юлії Тимошенко

Десятки агентів західних компаній вже їздять по російській і українській глибинці, скуповуючи у жінок їх натуральне світле волосся.

Полювання на світлі слов’янські коси ведеться зараз на Україні і в Росії як ніколи інтенсивно. Тільки по Україні їздить більше тридцяти спеціальних агентів, що шукають блондинок, які продають свої коси.

Багато хто з цих агентів працюють на американського бізнесмена Девіда Елмана, фірма якого веде в Києві велику оптову торгівлю волоссям. Бізнес з продажу волосся Елман розпочав кілька років тому, але тільки зараз з’явився такий попит.

За його словами, західні жінки вважають кращим волосся зі Східної Європи, оскільки за структурою і кольором воно їм ближче, ніж імпортні коси з Індії, Китаю або інших азіатських країн, які традиційно постачаються в Європу і Північну Америку.

Однак крім зростання попиту на довге світле волосся,  його експортери стикаються також і з збільшенням заявок на незвичайні зачіски.

“Кожен рік стійко зростає кількість жінок, які хочуть зробити собі ексклюзивну зачіску”, – говорить Фолькер Вольф-Штрам, директор салону краси в Берліні.

За його словами, перше місце за популярністю серед таких зачісок віднедавна завоювали накладні русяві коси, як у колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Німецькі жінки вважають, що це найбільш зручна зачіска для урочистих прийомів або офіційних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.