Новини світу. 21 грудня. Білорусія. Суди Мінська засудили близько 600 учасників несанкціонованої акції опозиції 19 грудня до адміністративних арештів.

Лукашенко карає опозиціонерів

Про це повідомив у вівторок, начальник ГУВС Мінська генерал-майор міліції Леонід Фармагей.

“Всього судові рішення були винесені стосовно понад 580 чоловік, які брали участь в акції опозиції в Мінську. В основному це були адміністративні арешти від 5 до 15 діб”, – зазначив генерал міліції.

“Багато було відпущено – неповнолітні, ті, у кого двоє дітей… Відпущені були кілька громадян інших держав, у тому числі і журналістів. Але найзапекліші порушники представили перед судами”, – додав Фармегай.

Раніше Олександр Лукашенко заявив, що серед затриманих під час безладів у Мінську знаходяться тільки “двоє-троє” колишніх кандидатів на пост глави держави.

Нагадаємо, 19 грудня в Білорусі відбулися вибори президента країни, на яких, за офіційними даними, переконливу перемогу отримав Олександр Лукашенко. Після завершення голосування тисячі прихильників опозиції влаштували несанкціонований мітинг на Жовтневій площі в центрі Мінська, після чого зробили спробу захоплення Будинку уряду.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.