Новини політики. 30 грудня. Львів. Генеральний консул Російської Федерації у Львові Євгеній Гузєєв знає про те, що депутати Львівської міської ради вимагають від Міністерства закордонних справ України негайно вжити заходів для дострокового припинення консульських функцій, а також просять прокуратуру міста Львова порушити проти нього кримінальну справу за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Євген Гузєєв
Євген Гузєєв

“Я про це знаю, проте жодної розмови із представниками партії “Свобода” у мене не було. Ніхто зі мною не розмовляв, не хотів розмовляти… щоб знати мою думку про те, що я сказав і як я сказав. Приймається таке рішення на підставі тільки того, що було надруковано, а надруковано було багато чого, і на цій підставі робляться такі висновки. Зі мною ніхто із представників влади не спілкувався. Я пояснив ситуацію. Пояснювати ж у ЗМІ, я не думаю, що це дуже правильно, тому що це питання знову буде роздмухуватись і знову будуть не дуже чіткі висловлювання, а я б цього не хотів. Лише скажу, що по офіційній лінії розмови зі мною не було”, – сказав Гузєєв.

На прохання прокоментувати неофіційну інформацію про те, що Євгеній Гузєєв працюватиме на своїй посаді лише до лютого 2011 року, а потім буде призначено нового Генерального консула Росії у Львові, політик сказав:

“Це правда, тому що моя місія після 5,5 років у січні 2011 року завершується. Ще влітку було прийнято рішення про те, що свою місію я завершую в січні. Контракт у мене підписаний по січень місяць. Ми домовились, що я передам справи новому Генеральному консулу у Львові. Коли передам повноваження, тоді й поїду”.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.