Новини України. 29 грудня. Народний депутат України з фракції Блоку Литвина Валерій Баранов вважає, що потрібно скоротити кількість народних депутатів у Верховній Раді.

Валерій Баранов
Валерій Баранов пропонує відмінити партійну систему

“Я агресивний противник партійної системи виборів і вважаю, що це найбільша помилка, яка була зроблена в Україні. І вона призвела до таких непередбачуваних ситуацій, що ми зупинилися в розвитку і отримали кілька лідерів партійних, котрі між собою ведуть міжособистісну боротьбу. А біля них є група безмовних депутатів, які піднімають руки так, як сказав вождь. Тому депутатів треба скоротити повністю до кількості лідерів фракцій”, – запевнив нардеп.

За його словами, якщо ми на рівні місцевих рад зробили один крок, то потрібно було робити другий, тобто, повністю ліквідувати партійну систему виборів, яка порушує Конституцію.

“Тепер ми не можемо бути вибраними, бо нам поставили межі. І те ж саме у Верховній Раді. Я б пішов на скорочення кількості депутатського корпусу, бо 450 депутатів не потрібні. Половина з них взагалі ніколи не ходять на сесії. Бо один піднімає руку – і всі натискають кнопки за трьох чи за чотирьох. Тому було б логічно перейти повністю на мажоритарну систему, коли парламент буде парламентом і представлятиме інтереси громадян або треба зробити дві палати парламенту”, – наголосив Баранов у коментарі ІМК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.