Новини України. 14 грудня. Крим. У Криму водій пасажирського автобуса двічі з інтервалом у два дні був оштрафований за водіння транспортного засобу у стані наркотичного сп’яніння.

ДАІ
Водій автобусу накурювався перед рейсами

За даними прес-служби Управління ДАІ в Криму, 9 грудня водій автобуса «Фольксваген» був затриманий на дорозі Сімферополь-Ялта.

Автобус здійснював нерегулярні перевезення і віз пасажирів. Інспекторів ДАІ насторожило підозрілу поведінку водія. Медичний огляд показав наявність в організмі водія марихуани. Щодо водія, узбека за походженням, був складений адміністративний протокол, автобус відправили на штрафмайданчик. Замість вилученого посвідчення водія порушник отримав тимчасовий талон на право керування до винесення судом постанови про покарання.

Через два дні перевізник забрав автобус, і той же водій знову виїхав на ньому на маршрут і був зупинений 11 грудня на тій же трасі. Інспекторів ДАІ знову насторожила поведінка водія, повторний огляд показав вплив на його організм наркотичної речовини.

Як виявилося, за водієм числиться 51 порушення правил дорожнього руху, з них 11 були допущені в цьому році.

Автобус належить сімферопольському автоперевізнику «Індиго-Авто-Транс». Управління ДАІ направило відповідне подання про позбавлення цього підприємства ліцензії на перевезення пасажирів. Протягом минулого року водіями підприємства було допущено 52 порушення правил дорожнього руху, у тому числі зафіксовано два випадки керування в стані наркотичного сп’яніння, три випадки керування технічно несправним транспортними засобами.

Як повідомлялося, восени в ході операції ДАІ «Автобус» в Криму було виявлено 12 водіїв у стані сп’яніння, в основному, наркотичного.

Джерело Новини Криму

Comments

  1. Однозначно гнать нах этих укурков с наших дорог!!!Пусть обкуренные дебилы у себя в горах ИШАКАМИ управляют!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.