Новини світу. 8 грудня. Співак Філіп Кіркоров вибачився перед другим режисером церемонії “Золотий грамофон-2010” Мариною Яблоковою, яка звинуватила його в побитті, і зізнався, що серйозно хворий.

Філіп Кіркоров
Кіркоров дуже хворий

“На жаль, я змушений говорити про те, в чому довгий час боявся зізнатися самому собі. Напевно, я серйозно хворий. Два рази на рік у мене трапляються серйозні напади, внаслідок яких я нічого не пам’ятаю і не розумію, що роблю. Я сам в жаху від цього. І тільки тепер розумію, що мені потрібно серйозно лікуватися“, – йдеться в заяві на сайті співака.

Я хочу вибачитися перед Мариною Яблоковою особисто, і публічно. Я дуже жалкую про те, що трапилося. Я розумію, що в даній життєвій ситуації це звучить не дуже вагомо, але для мене це сигнал для серйозного лікування. Запевняю вас, що я насправді зовсім не такий. Прошу вибачення у всіх, кого я обурив таким неадекватним вчинком”, – пише Кіркоров.

Нагадаємо, у понеділок Яблокова подала заяву на ім’я керівника столичного ГУВС Володимира Колокольцева з проханням порушити кримінальну справу відносно Кіркорова, якого вона звинувачує у побитті та образі під час репетиції церемонії “Золотого грамофона” в минулу суботу в Державному Кремлівському палаці. Як стверджує потерпіла, співака обурив прожектор, спрямований йому в очі, і він в грубій формі почав ображати її, так як вона відповідала за технічне забезпечення репетиції. Сам Кіркоров спочатку відкидав всі звинувачення.

Адвокат режисера зустрічався з представниками Кіркорова, які запропонували укласти мирову угоду, визнавши той факт, що співак дійсно побив Яблокову. Але вона від мирової угоди відмовилася і готується звернутися до суду.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.