Новини України. 29 грудня. 6,3 млн. грн. буде виділено зі спеціального фонду бюджету Харкова на придбання санітарних автомобілів для КП “Автобаза швидкої медичної допомоги Харкова” та удосконалення технологічного процесу виробництва дитячого харчування на КП “Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування “.

швидка Газель
Міськрада Харкова виділила кошти на 20 "Газелей" для "швидкої"

Відповідне рішення прийняля Харківська міськрада VI скликання сьогодні.

Як повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я та соціальних питань Харківської міськради Юрій Сороколат, в 2011 р. планується придбати 20 автомобілів “Газель” і два реанімобіля для поліпшення роботи автобази швидкої допомоги Харкова.

Також 1,5 млн. грн. піде міській молочній фабриці-кухні дитячого харчування “у зв’язку з розширенням асортименту дитячої молочної кухні на 12 нових найменувань, що вимагає нового фасувального обладнання “.

Всього на реалізацію програми “Інновації в пріоритетних напрямках розвитку галузі охорони здоров’я Харкова на 2011 – 2015 рр..” на 2011 р. заплановано 74 млн. 516,1 тис. грн, повідомляє Status Quo.

Нагадаємо, нещодавно харківська влада купувала скандальній лавочки для станції метро “Олексіївська” за 630 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.