Новини політики. 24 грудня. Депутат Тарас Чорновіл заявив, що чим більше зараз влада “закручує гайки”, тим гірше їй буде в майбутньому.

Тарас Чорновіл
Якщо так піде і далі, то у 2015 році в тюрму посадять Януковича - Чорновіл

“По-перше, вона більш жорстоко програє, а по-друге, слід враховувати “принцип зростання амплітуди маятника репресій”, – сказав він.

“Якщо ви під час свого правління саджаєте дрібних виконавців, ваш наступник буде саджати організатора, а наступник наступника – вже замовників (найвище керівництво, тільки з протилежного табору)”, – зазначив Чорновіл.

“Якщо при Ющенку притягували до відповідальності дрібних чиновників, то при Януковичі почали міністрів і лякати Тимошенко. А це означає, що якщо так піде і далі, то у 2015 році в тюрму посадять Януковича. І він це дуже скоро зрозуміє”, – заявив депутат .

Відповідаючи на питання, чи є у Януковича “путінські амбіції”, він сказав:

“Наскільки я знаю Януковича, по внутрішньому суб’єктивному настрою у нього цього немає. Хоча деякі ознаки “керованої демократії” в країні все-таки проявляються”.

На питання про президента Віктора Януковича, Чорновіл відповів:

“За зовнішніми ознаками – мені здається, він як був ледачим, так і залишився. Амбіції передбачають натхнення, бажання і колосальну працездатність”.

“А у Януковича, швидше за все, було прагнення тільки до двох речей: до реваншу і комфорту. Ну і ще, можливо, до третьої: щоб “мені за все це нічого не було”, – сказав депутат.

“Це людина неймовірного сплетення комплексів, страхів, фобій. Оточення постійно тероризує його тим, що, мовляв, проти вас замахи, змови – він цього боїться неймовірно”, – додав він.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.