Новини України. 22 грудня. Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок радить членам та активістам Блоку Юлії Тимошенко активніше протестувати проти кримінальних справ, порушених стосовно їхніх лідерів, зокрема, Юлії Тимошенко.

Олег Тягнибок
Тягнибок радить Тимошенко мітингувати проти переслідування з усіма партіями

Він зазначив, що в України ще з часів Президента Леоніда Кучми сформувалася система певних взаємозв’язків між владою і опозицією. За його словами, вона передбачає, що «влада завжди крала, а опозиція її критикувала». При цьому, коли владні команди мінялися місцями, нічого не змінювалося. Тягнибок сказав, що така практика є хибною, в державі немає єдиних правил гри для всіх.

«Сьогоднішня справа проти Тимошенко не має нічого спільного з боротьбою з корупцією», – сказав Тягнибок.

Він пояснив, що не можуть боротися з корупцією ті, хто самі є одними з головних корупціонерів в країні. За словами Тягнибока, «клани і Януковича, і Ющенка, і Тимошенко тісно пов’язані між собою іноді навіть на сімейному рівні, хоча і можуть перебувати в різних політичних таборах».

«Все, що відбувається зараз, – це розігрування політичного спектаклю для виборців», – сказав він.

Лідер «Свободи» сказав, що БЮТ завжди заявляв про велику кількість своїх прихильників у різних регіонах України. У сформованій ситуації він радить кожному члену партії «Батьківщина» взяти з собою по кілька інших прихильників цієї політичної сили і їхати до Києва для проведення акцій протесту проти кримінального переслідування своїх лідерів.

Крім того він нагадав, що більшість лідерів БЮТ ще до недавнього часу займали керівні посади в державі, зокрема, очолювали силові відомства. Враховуючи це, сказав Тягнибок, вони обов’язково повинні володіти фактажем щодо корупційних дій нинішніх високопоставлених посадових осіб, а, отже, можуть оприлюднити ці дані, демонструючи справжню суть нинішньої влади.

«Вони могли б влаштувати український WikiLeaks і оприлюднити документи щодо корупційних дій нинішньої влади», – сказав лідер «Свободи».

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.