Новини світу. 5 грудня. Туреччина. Прем’єр-міністр Туреччини Тайіп Ердоган звинуватив США в розповсюдженні «наклепу» і «пліток» після того, як сайт Wikileaks опублікував секретні файли Держдепу США, в яких американські чиновники звинувачують Ердогана в корупції і ісламізмі.

Тайіп Ердоган
Wikileaks посварило Туреччину і США

«Несерйозне листування американських дипломатів поширює по всьому світу через інтернет плітки, необґрунтовані доводи і наклеп», – сказав Ердоган.

Також він вважає, що публікація секретного листування американських чиновників не що інше, як «пропаганда», спрямована на погіршення відносин між США та її партнерами.

«Хіба це не схоже на добре замасковану пропаганду? Це спроби маніпулювати відносинами між деякими країнами», – заявив прем’єр.

В опублікованих секретних файлах, датованих 2004 роком, американський політик Ерік Едельман пише: «Ми чули від джерел, близьких до уряду, що Ердоган має вісім рахунків у швейцарських банках».

Крім цього, в документах говориться про те, що правляча в Туреччині «Партія справедливості та розвитку», лідером якої є Ердоган, походить від забороненого ісламістського руху.

У свою чергу, Ердоган заперечує цю інформацію і погрожує подати в суд за наклеп.

Джерело Reuters

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.