Новини світу. 6 грудня. США. Адміністрація президента США має намір звільнити чиновників, імена яких назвав Wikileaks.

овальний кабінет рятує своїх

Адміністрація президента США має намір у найближчі місяці провести значні кадрові перестановки в посольствах країн по всьому світу і відкликати дипломатів, чиї прізвища та посади були названі в публікаціях Wikileaks, повідомляє в понеділок американський новинний портал Daily Beast з посиланням на джерело в адміністрації Барака Обами.

На початку минулого тижня інтернет-ресурс WikiLeaks, що спеціалізується на публікації секретних документів, знову опинився в центрі уваги всього світу, оприлюднивши листування американських дипломатів з Держдепом США.

Зокрема, в текстах опублікованих телеграм містилися вельми некоректні або критичні висловлювання як на адресу світових лідерів, так і по відношенню до проведеної ними політики.

Білий дім тоді висловив крайню стурбованість у зв’язку з несанкціонованою публікацією службових документів, зазначивши, що це поставило під загрозу права і життя людей, чиї імена містяться в публікаціях.

Тепер же, як пише Daily Beast, влада США збирається перевести “скомпрометованих” дипломатів на нові посади, так як на старих місцях їм залишатися неможливо: їх просто “вичавлять” з політики, і налагодити діалог з місцевою владою вони вже не зможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.