Новини України. 22 грудня. В Раду проходять ПР, “Батьківщина”, “Фронт змін”, “Сильна Україна”, “Свобода”, КПУ. За Партію регіонів готові проголосувати 30% виборців, якби вибори проходили в найближчу неділю.

ВО Свобода
"Свобода" проходить в парламент з 6%

За даними соціологічної групи “Рейтинг”, другу позицію в рейтингу партій посідає ВО “Батьківщина”, за яку готові проголосувати 19,6% респондентів, “Фронт Змін” підтримують 7,2% опитаних, “Сильну Україну” – 6,4%, ВО “Свобода”– 6,2%, КПУ – 4,8%.

Всі зазначені політичні сили потрапили б до парламенту, якби вибори до Верховної Ради України проходили в найближчу неділю. Також шанси має партія Кличка «УДАР», яку підтримують 2,7% виборців.

Далі у рейтингу “Наша Україна”, яку підтримують 1,6% опитаних, “Громадянська позиція” Гриценка – 1%, СПУ – 0,8%, Народна партія – 0,7% і “Єдиний Центр” Віктора Балоги – 0,6%.

Інші партії готові підтримати 2,3% респондентів, не підтримують жодну партію – 7,4%. Не визначилися 8,7% респондентів серед тих, хто взяв би участь у виборах, якби вони проходили в найближчу неділю.

Дослідження проводилось соціологічною групою «Рейтинг». Методом особистого формалізованого інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше.

Помилка репрезентативності дослідження: для значень, близьких до 50%, похибка становить не більше 3%, для значень, близьких до 30%, – не більше 2,6%, для значень, близьких до 10%, – не більше 1,8%.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.