Новини авто. 22 грудня. Японський автогігант Toyota виплатить владі США штраф 32 млн. доларів (24 млн. євро) за порушення вимог безпеки.

Toyota Motor Corp.
Toyota заплатить штраф США

Це максимальні фінансові санкції, передбачені американськими законами. У травні автогігант вже відрахував Вашингтону 12 млн. євро. В обмін компанія отримує право не визнавати порушень у своїх діях.

Мова йде про дві серії відкликання машин. Перша відбулася в 2005 році через проблеми в рульовому управлінні. Друга хвиля на початку 2010 була пов’язана з мимовільним прискоренням машин і виявилася більш згубною для репутації компанії.

Кілька місяців Toyota не визнавала наявність проблеми, яка стала причиною десятків аварій, в тому числі, зі смертельним результатом. Але в підсумку, корпорації довелося відкликати для ремонту 11 млн. автомобілів, в основному, в США і Канаді. А це – головний зовнішній ринок Toyota.

Втім, репутація бренду знову під питанням. Минулого тижня компанія оголосила, що наступного року відкличе 110 000 мінівенів своєї нової моделі Sienna через дефект гальмівної системи, повідомляє Euronews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.