Новини України. 26 грудня. Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко ініціює надання парламенту інформації від податкової адміністрації щодо взаємовідносин податкових органів з платниками єдиного податку.

Микола Томенко
Томенко не терпітиме податкове свавілля

За його словами, з’явилася інформація, що в деяких регіонах податківці укладають з підприємцями, які сплачують єдиний податок, угоди, що таке пільгове оподаткування буде діяти тільки протягом першого кварталу 2011 року.

У той же час, нагадав віце-спікер, згідно з прийнятим Податкового кодексу, таке оподаткування повинно відбуватися цілий рік.

Податкова адміністрація має дати роз’яснення з приводу того, на яких підставах полягають ці угоди, і на яких підставах порушується податковий кодекс”, – сказав він.

За словами Миколи Томенка, якщо інформація дійсно підтвердиться, то керівництво Податкової адміністрації має піти у відставку.

“Не можна допускати податкове свавілля. Тому керівництво податкової повинне офіційно роз’яснити принципи своїх взаємовідносин з платниками єдиного податку протягом 2011 року”, – сказав він.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.