Новини України. 15 грудня. Київ. Як повідомлялося, сьогодні Юлію Тимошенко знову викликають на допит до Генеральної прокуратури. Головне звинувачення – виплата пенсій людям у розпал світової фінансової кризи за рахунок коштів, які отримала Україна в рамках Кіотського протоколу.

Юлія Тимошенко
Тимошенко іде в ГПУ, щоб розповісти про пенсії

Про це повідомляє прес-служба лідера БЮТ.

У 2009 році уряд Юлії Тимошенко, незважаючи на жорстку світову фінансову кризу, жодного разу не заборгував перед пенсіонерами, йдеться у повідомлені на сайті Тимошенко.

Нагадаємо, 2 грудня, Юлія Тимошенко під час тригодинного допиту в Генпрокуратурі розповіла про ситуацію з використанням “кіотських грошей”.

“Я пояснила слідчим, що гроші, отримані від реалізації Кіотського протоколу – це достатньо великі гроші – 320 мільйонів євро, не витрачені нікуди. Я показала слідчим, що вони знаходяться на спеціальних рахунках Міністерства екології та природокористування і що в будь-який момент, коли новий уряд пройде всі без виключення процедури, які дадуть можливість ці гроші витратити на екологічні програми, вони можуть бути витрачені”, – повідомила тоді екс-прем’єр-міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.