Новини України. 20 грудня. Компартія мала таємні домовленості з Юлією Тимошенко, коли та займала пост прем’єра.

Леонід Грач
Грача: Симоненко працює зі всіма, і Януковичем, і Тимошенко, і Ющенком

Про це заявив виключений з лав КПУ депутат Леонід Грач.

“Ще на початку 2009 року, коли по суті Симоненко, змовившись з Тимошенко, врятував її. Маю на увазі 28 грудня 2008 року, коли вона як прем’єр зі своїм складом уряду висіла на волоску через ризик неприйняття Держбюджету на 2009 рік. Ось саме 6 голосів від фракції, які потрібні були для затвердження бюджету, і були надані”, – цитує комуніста його прес-служба.

“Причому на момент голосування я не знаходився навіть у Києві, а одна з шести карт, які проголосували “за”, – це була моєю”, – уточнив Грач.

Симоненко йшов далі на зближення, як він каже, з “помаранчевими” – в даному випадку з Тимошенко. Ми знаємо, що вона неодноразово бувала в будинку ЦК, ми знаємо, що Тимошенко “розраховувалася” і посадами (“віддала” посаду головного лісничого, виходячи з того, що в лісі можна не тільки гриби збирати)”, – перерахував депутат.

За словами Грача, сьогодні Компартія обслуговує Віктора Януковича, між яким і Тимошенко, а також Віктором Ющенком немає жодної різниці.

Віктор Федорович відкрито заявив, що він прагне в ЄС – це і є блок. Віктор Федорович не припиняє жодної програми щодо співпраці з НАТО. Чим він відрізняється в цьому сенсі від Ющенка і Тимошенко – особисто я не знаходжу різниці”, – пояснив депутат, передає УП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.