Новини України. 8 грудня. Юлія Тимошенко просить представників МВФ перевірити факт виплати бюджетних коштів компанії “Росукренерго”.

Юлія Тимошенко
Тимошенко попросила МВФ перевірити на що Україна "тринькає" їхні гроші

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко направить лист кожному з 24 членів ради директорів Міжнародного валютного фонду, а також директору-розпоряднику МВФ Домініку Стросс-Кану з проханням вислати до України моніторингову місію для оцінки оборудки з компенсації коштів Державного бюджету компанії “Росукренерго” за 11 мільярдів кубічних метрів газу, повідомляє прес-служба лідера БЮТ.

“Я як екс-прем’єр України прийняла рішення сьогодні направити публічний лист до кожного члена ради директорів Міжнародного валютного фонду“, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

За її словами, також відповідні листи буде надіслано всім країнам-донорам МВФ.

“У цьому листі дається повна аналітична викладка того, як “Росукренерго” незаконно забирає у України 5,4 мільярдів доларів”, – уточнила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що до листа будуть додані рішення Стокгольмського арбітражу.

“У рішенні Стокгольмського суду очевидно для кожного, хто його прочитає, що це є здача українських національних позицій в Стокгольмському суді добровільно з боку української влади. І це значить, по суті, це є тіньова змова за спиною українського народу про те, що ці 5,4 мільярди мають віддати кримінальним структурам”, – наголосила вона.

“Ми очікуємо, що Міжнародний валютний фонд, до видачі наступного траншу, має відправити спеціальну моніторингову групу, яка розбереться з кожним кроком цієї тіньової оборудки, зробить свої висновки, проаналізує всі документи і в Меморандумі про співпрацю передбачить дуже простий пункт: добровільну відмову української влади виконувати ті перерахування державних грошей, а також передачу природного газу в обсязі більше ніж 12 мільярдів кубічних метрів компанії “Росукренерго”. Тільки тоді, коли в Меморандумі про співпрацю з’явиться така умова, безумовно, Україні потрібен цей транш, і його потрібно надавати”, – резюмувала Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.