Новини України. 29 грудня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко розраховує, що слідчі Генеральної прокуратури дозволять їй відвідати Брюссель (Бельгія) у січні 2011 року для зустрічі з європейськими політиками.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: думає що ГПУ відпустить її в Європу

“Я думаю, зразу після новорічних свят я прийму запрошення Генерального секретаря і Президента Європейської народної партії відвідати Брюссель для того, щоб можна було проаналізувати, як виконуються резолюції, які прийняті відносно згортання демократії в Україні Європейським парламентом, Парламентською Асамблеєю Ради Європи, і думаю, що є досить серйозна розмова, яку потрібно вести з нашими партнерами напередодні підписання Угоди про політичну асоціацію між Україною і Європою“, – сказала Юлія Тимошенко перед допитом в Генпрокуратурі, передає прес-служба БЮТ.

Тимошенко переконана, що підписка про невиїзд у зв’язку з порушенням проти неї Генпрокуратурою кримінальної справи не завадить її співпраці з європейськими політиками.

“Я дійсно знаходжусь на підписці про невиїзд, але функціонування підписки про невиїзд таке, що, якщо мені потрібно покинути місце свого проживання, я мушу звертатися до слідчого і брати його погодження. Я чомусь переконана, що для зустрічі з європейськими значимими політиками такий дозвіл я отримаю”, – зазначила вона.

Як відомо, Генеральний секретар Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істуріс запросив Юлію Тимошенко у січні 2011 року відвідати Брюссель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.