Новини України. 31 грудня. Лідер БЮТ Юлія Тимошенко передала вітання Віктору Януковичу.

Юлія Тимошенко
Тимошенко передала привіт Януковичу

Тимошенко наголосила, що не сумнівається в тому, що Янукович персонально керує процесом політичного переслідування екс-прем’єр-міністра України.

“Хочу там в Гуті, де він зараз розкішно зустрічає Новий рік за державні гроші, просто передати йому привіт – знаєте, як іноді передають привіти людям по телебаченню – і сказати, що, можливо, йому сьогодні весело спостерігати за тим, як невесело всій решті України. Можливо, у нього сьогодні святковий настрій, в той час, коли зовсім несвяткові настрій у більшості людей в нашій державі, але це сумнівне і фальшиве для нього свято, точно так само, як фальшиві всі його дії. Тому я думаю, що наступний Новий рік, 20-й рік незалежності нашої держави, буде виключно присвячений тому, щоб народ України звільнив Україну від тих людей, які Україну не люблять, які не служать людям і які думають, що Україна – це тільки привід і можливість зайвий раз збагатитися”, – відзначила Тимошенко після допиту в Генпрокуратурі.

Джерело Ліга

Comments

  1. Великая женщина и сильная! Она достойна быть президентом Украины. Пусть все нынешние шавки и предатели дрожат при виде ее. Время всё расставит на свои места. Ее нужно уберечь от лап ФСБшных отравителей и агентов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.