Новини України. 8 грудня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що проект Державного бюджету на 2011 рік сформовано в інтересах корупційних та тіньових структур, наближених до чинної влади України.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: влада прийме корупційний бюджет 2011

“У своєму виступі Міністр фінансів українського уряду назвав бюджет України бюджетом реформ. Я хотіла би назвати його трошечки по-іншому. Я думаю, що це бюджет системної корупції, яка стала, по суті, державною ідеологією”, – цитує Юлію Тимошенко прес-служба.

Крім того, лідер партії “Батьківщина” наголосила, що уряд порушив вимоги Конституції та законів України, оскільки вчасно не розробив проект держбюджету та не подав його на розгляд Верховної Ради.

“Уряд мав розробити та направити до 15 вересня на розгляд Верховної Ради проект бюджету на наступний рік”, – нагадала вона.

Водночас Юлія Тимошенко додала, що її фракція надасть професійні зауваження і доповнення до урядового проекту державного бюджету.

“Ми будемо працювати. Опозиційний уряд буде вивчати кожну статтю доходів та видатків вже в розрізі кожного напрямку використання грошей, в тому числі ми проаналізуємо дефіцит бюджету. Наша команда буде детально аналізувати цей бюджет”, – підкреслила вона.

Comments

  1. Брехливая шалава еще в глаза не видела проект бюджета, а он уже для нее коррупционный! как всегда впереди бело-красножопой фюрерши бежит паранойя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.