Новини України. 7 грудня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що влада продовжує кримінальне переслідування, використовуючи результати нібито міжнародного аудиту діяльності її уряду, повідомляє прес-служба БЮТ.

Юлія Тимошенко
Тимошенко заявляє, що не боїться кримінальних справ

“На жаль, люди, які прийшли сьогодні до влади, забирають у людей останнє і передають це тіньовим кланам. Я протистояла цьому і завжди буду протистояти. Тому сьогодні намагаються зі мною розібратися, як завжди, порушуючи необґрунтовані кримінальні справи. Я не боюсь всіх цих репресій і буду боротися за Україну, за права людей всіма можливими силами“, – заявила Юлія Тимошенко у зв’язку з передачею до Генеральної прокуратури України матеріалів міжнародного аудиту її уряду.

Лідер партії “Батьківщина” переконана, що сьогоднішні події в Україні свідчать про боротьбу за обрання шляху майбутнього розвитку країни.

“Сьогодні іде боротьба за те, якою буде Україна. Вона буде цивілізованою, європейською, демократичною державою, де захищені права і свободи людей чи вона буде корумпованою державою, яка буде знаходитись на узбіччі світової цивілізації, де знедолені люди, які позбавлені прав на існування”, – вважає Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.