Новини України. 27 грудня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що Головне управління Генеральної прокуратури України з розслідування особливо важливих справ вручило її повістку з викликом на допит 29 грудня.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко: я ще не раз прийду в Генпрокуратуру в цьому році

“Я думаю, що вони і далі хочуть тероризувати нашу команду, тероризувати мене особисто, тому що вважають, що вони таким чином заважають мені працювати і в такій важкій ситуації захищати і людей, і Україну, саме тому вони сьогодні виписали ще одну повістку. Ця повістка передноворічна, на 29 грудня, на 12-ту годину. Я думаю, що це не остання повістка в цьому році”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам після чергового допиту в Генпрокуратурі.

Екс-прем’єр-міністр повідомила, що сьогодні її викликали до Генпрокуратури для ознайомлення з висновками експертів щодо використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, повідомляє прес-служба БЮТ.

“Ніяких обвинувачень проти мене, крім тих, які пов’язані з виплатою пенсій в кризу за рахунок екологічних грошей, як вважає прокуратура, не пред’явлено. Єдине, в чому мене обвинувачують – це те, що я людям заплатила пенсії, і зараз мені намагалися пред’явити нові експертизи, які підтверджують, що виплата пенсій є злочином, намагалися показати якісь оцінки експертів, які вважають, що пенсії в кризу не треба було платити, а важливіше було платити гроші приватним структурам на екологічні програми”, – пояснила вона.

“Я думаю, що Президент України спланував спеціальний терор проти мене, як проти його головного конкурента, але йому це не допоможе”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Лідер партії “Батьківщина” вкотре заявила про свою солідарність з членами свого уряду, які зараз знаходяться під слідством або перебувають під вартою.

“Хочу висловити підтримку всім людям, які сьогодні представляють нашу політичну команду, наших однодумців, які сьогодні опинилися за ґратами. Всім без виключення, починаючи з останнього Юрія Луценка, якого затримали просто з порушеннями всіх норм Кримінально-процесуального кодексу і всупереч будь-якій логіці”, – повідомила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.