Новини України. 3 грудня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко переконана, що нова редакція Податкового кодексу, ухваленого Верховною Радою з урахуванням пропозицій Президента, істотно не покращує умови для ведення малого та середнього бізнесу.

Тимошенко готує новий ПК

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Податковий кодекс вчора проголосований, і можу сказати, що він не став набагато кращим, тому що його філософія збереглася: пільги – кланам, народу – затягнуті паски так, що дихати неможливо”, – сказала Юлія Тимошенко на засіданні фракції “БЮТ-Батьківщина“.

Лідер партії “Батьківщина” вважає неприпустимим набуття чинності такої редакції Податкового кодексу.

“Цей документ не може працювати в країні, він мусить бути рано чи пізно скасований, і мусить разом з підприємцями бути розроблений новий Податковий кодекс, який буде примушувати платити податки якраз великі корпорації, банки, тіньові клани, які сьогодні сотні мільярдів гривень не доплачують в бюджет”, – цитує Тимошенко прес-служба.

На думку Юлії Тимошенко, підприємці мають і надалі відстоювати свої економічні свободи.

“Саме тому наша боротьба продовжується. Ми маємо пакет альтернативних законопроектів, які знаходяться в парламенті, і, в першу чергу, це скасування можливості користуватися офшорною зоною на Кіпрі для тіньових кланів, тому що там вони приховують ще один-другий бюджет країни. Тому нам треба добиватися того, щоб цей пакет законопроектів, який стосується чесного оподаткування всіх, а не тільки малого та середнього бізнесу, був все ж таки прийнятий”, – наголосила лідер партії “Батьківщина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.