Новини України. 3 грудня. Київ. Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко прийшов у Верховну Раду на “Годину запитань до уряду”.

Сергій Тігіпко
Тігіпко відзвітує за Податковий кодекс

Напередодні представники опозиційних фракцій викликали Тігіпка, щоб той відповів на питання щодо Податкового кодексу і бюджетного процесу.

Нагадаємо, у четвер Верховна Рада прийняла новий Податковий кодекс із пропозиціями Президента Віктора Януковича. Попередня редакція цього документу, підготовлена урядом і прийнята переважно парламентською більшістю, була ветований.

У свою чергу, Сергій Тігіпко вчора заявив, що йому нема за що виправдовуватися в питанні підготовки Податкового кодексу. В опозиції з цим не згодні – заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв вважає, що автори ветованого Президентом Податкового кодексу Микола Азаров, Сергій Тігіпко і Михайло Бродський повинні понести відповідальність за цей документ і піти у відставку.

Аналогічна вимога висували і підприємці, які більше тижня мітингували на майдані Незалежності. Представники уряду заявляли, що домовилися з підприємцями про те, що розробники Податкового кодексу будуть покарані за непрофесіоналізм. Проте підприємці спростували таку домовленість.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.