Новини України. 24 грудня. Кабмін найближчим часом розгляне, а потім направить до парламенту проект денонсації угоди між урядом УРСР та Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.

Сергій Тігіпко
Тігіпко хоче перекрити офшори на Кіпр

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, відповідаючи на запитання народних депутатів у парламенті.

“Що стосується офшорів, я думаю, що найближчим часом Кабінет Міністрів внесе таку пропозицію. Моє доручення дано. Міністерство закордонних справ зараз готує, і Кабінет Міністрів найближчим часом буде розглядати, і це прийде до вас (до парламенту, – ред.), тому що у нас сьогодні дійсно є можливість вийти з угоди, яку в 90-ті роки було підписано СРСР, і тому така денонсація може бути. Ми маємо право через п’ять років його (угода з Кіпром, – ред.) денонсувати”.

Нагадаємо, в жовтні віце-спікер Микола Томенко звернувся до Прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням якомога швидше внести до парламенту урядовий законопроект про денонсацію угоди Кіпру з Україною про звільнення доходів, які перераховуються з однієї країни в іншу, від оподаткування, укладеної між урядом СРСР і урядом Кіпру 29 жовтня 1982.

За даними Тігіпка, Кіпр давно перетворився на найбільшого інвестора української економіки: з цієї країни інвестовано понад $8,5 млрд. А з України в Кіпр, за даними офіційної статистики, лише прямих інвестицій – $6,3 млрд.

“Всім зрозуміло, що ці інвестиції – кошти українських підприємств, які уникають оподаткування. Саме тому ми повинні перекрити канали втрат бюджету через офшори”, – відзначив раніше віце-прем’єр-міністр.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.