Єкатерина Затуливітер

Адвокати російської жінки, затриманої у Великобританії за підозрою в шпигунстві, оскаржили рішення про її депортацію, йдеться у статті, опублікованій в The Washington Post.

Катерина Затуливітер, яка працювала асистентом парламентарія Майка Хенкока, була затримана минулого тижня і очікує депортацію в Росію, говориться в статті. Адвокат Тесса Грегорі заявила, що 25-річна Затуливітер – високоосвічена жінка, яку британська преса несправедливо назвала “спокусливою російською шпигункою, яка використала свої жіночі чари для проникнення до парламенту”.

Уряд не зміг пред’явити свідчень того, що Затуливітер становить загрозу національній безпеці, додала адвокат. Грегорі вимагає її негайного звільнення з-під варти.

“Справа трохи нагадує процес Анни Чапман, привабливою агентки, чиє британське громадянство було відкликано в липні, після того як у Сполучених Штатах вона була визнана винною в зборі інформації для іноземного уряду. Вона і ще дев’ять чоловік були відправлені з США до Росії”, – нагадує журналістка.

Джерело The Washington Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.