28 грудня. Економічна криза все ще мучить Росію, але в свята багатостраждальні росіяни не збираються засмучуватися.

горілка алкоголь
В Росії - епоха відродження корпоративів

“Розгульні корпоративи повернулися, шампанське йде нарозхват, вулиці завішані розтяжками з рекламою хутра і дорогих автомобілів”, – пише кореспондент Кеті Лаллі (Kathy Lally) у статті в The Washington Post.

Владислав Блюменкранц зрозумів, що настали добрі часи, коли на вечірці 3 грудня якась секретарка почала танцювати з великою жовтою змією”, – продовжує автор.

Блюменкранц – співвласник фірми Event Alliance, яка організувала цей корпоратив у стилі Тарантіно на замовлення транснаціональної фірми, що виробляє взуття.

“Криза скінчився. Ну… на вісімдесят відсотків”, – говорить Блюменкранц.

Корпоративи – барометр стану російської економіки, вважає автор.

“За радянської влади таких вечірок не бувало: люди просто випивали на роботі. Але років 10 тому, коли молоді фірми стали багатими корпораціями, а споживання напоказ – загальноприйнятим стилем, зародилися пишні театралізовані вистави”, – оповідає газета.

У 2008 році, “коли навіть шокуюче починало приїдатися”, Event Alliance влаштував корпоратив на тему “Місто гріхів” зі стриптизом, боями боксерів, годуванням жінки і тигра в клітках (в різних).

Але потім сталася криза, Блюменкранц і його партнер Сергій Горбачов були змушені займатися виключно дитячими святами, на яких багатії відмовляються економити. І ось тепер з’явилися ознаки економічного зростання, і у дорослих відновилося бажання повеселитися.

“Це все одно що Столітня війна: жилося важко, але люди народжувалися, одружувалися, працювали”, – зауважив Вадим Дробиз, директор Центру досліджень федерального і регіонального ринку алкоголю.

Обсяг продажів спиртного останні 2 роки знижувався, але тепер знову зростає, зауважив аналітик В’ячеслав Одегов. До початку грудня шопінг став для москвичів головною розвагою в суботні вечори.

Блюменкранц знову мріє про свої коронні корпоративи, а поки що обходиться масками, пір’ям і танцівницями.

“Голі дівчата обходяться дешево”, – пояснив Блюменкранц.

За матеріалами The Washington Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.