Новини України. 23 грудня. Народний депутат від Партії регіонів Ельбрус Тедеєв вважає, що в подіях у Верховній Раді 16 грудня немає ні переможців, ні переможених.

Ельбрус Тедеєв
Ельбрус Тедеєв: ми нікого не хотіли бити. Боронь Боже

“Дуже шкода, що цей конфлікт так далеко зайшов. У цій ситуації немає ні переможців, ні переможених. На жаль, цей випадок був і сподіваюся, що в майбутньому ми зможемо досягати згоди виключно з допомогою переговорів”, – відзначив нардеп.

“Ні в нас, ні у наших опонентів не було мети пускати в хід кулаки і долоні. Коли ми зайшли в зал, ми не збиралися нікого бити, боронь Боже. Враховуючи середній вік наших опонентів, вони старші за нас, а до старших у мене і у моїх колег шана і повага. Ми намагалися нікого не травмувати. Тим більше, що подібна практика в нас з парламентською меншістю обопільна “, – повідомив Тедеєв.

Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за матеріалами дослідчої перевірки подій, що мали місце у ВР 16 грудня.

У минулий четвер у парламенті відбулася бійка між депутатами від БЮТ і Партії регіонів. Регіонали силою захопили президію. До Верховної Ради довелося викликати швидку допомогу.

За матеріалами Ліга

Comments

  1. Може вони кого і шанують, але бандитська природа бере верх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.