Новини України. 31 грудня. Лідер партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що під час її допиту слідча група завершила досудове слідство і передала їй на ознайомлення матеріали кримінальної справи щодо нецільового використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: прокуратура переступила межу

“Усе, що сьогодні відбувалося під час допиту, було безпрецедентним, воно просто перейшло всі межі. Те, що там сьогодні робилося, нічого спільного з правосуддям не має. За один день мені пред’явили уточнене, розширене обвинувачення, що я виплатила пенсії нібито за рахунок “екологічних” грошей, і більше нічого. І відразу після пред’явлення цього нового обвинувачення в новій трактовці мене допитали і відразу завершили досудове слідство. І вже сьогодні передали мені справу на ознайомлення”, – сказала Юлія Тимошенко вчора журналістам після допиту в ГПУ.

На її думку, таким чином влада хоче прискорити проведення суду та виключити її з подальшої політичної боротьби.

“Такими темпами ще ні одна розправа не велася. Вони хочуть без будь-яких підстав терміново передати справу в свої продажні суди, щоб винести вирок мені, що я в кризу виплатила людям пенсії. І після цього вже винести вирок в продажному суді і позбавити мене права брати участь в будь-яких виборах”, – зазначила вона.

“Мені шкода, що політики, які прийшли до влади, користуються такими неприпустимими прийомами. І не дивно, що якраз під Новий рік Україну в світі, по суті, поставили на передостаннє місце по рівню і розвитку демократії, по захисту прав людей. Я думаю, що це, на жаль, є абсолютно обґрунтовано”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії “Батьківщина” подякувала журналістам та своїм прихильникам за підтримку і привітала зі святами, повідомляє сайт Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.