Новини України. 19 грудня. Хірургічне відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру з нагоди Дня св. Миколая отримало у подарунок медичне обладнання та препарати, вартістю майже 50 тисяч гривень.

діти, немовля
Інкохворих діток лікуватимуть новим обладнанням

Закуплене обладнання та препарати необхідні для лікування онкохворих дітей, яким проводять довготривалу високодозовану хіміотерапію, проте бюджетних коштів для їх придбання не вистачає. Тому на допомогу приходять благодійники. Ініціатором заходу став Благодійний фонд “Південний”.

«Щорічно до нас поступає до 70 дітей з вперше встановленими діагнозом онкологічного захворювання. Для проведення довготривалої високодозової хіміотерапії нашим пацієнтам потрібно до 20 інфузоматів, сьогодні їх є всього сім», – розповіла головний позаштатний дитячий онколог управління охорони здоров’я Львівської ОДА Зоряна Кізима.

Зокрема, Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру святий Миколай приніс три інфузійних насоси Infusomat Fms, 150 оригінальних ліній Infusomat Space стандарт та 30 оригінальних ліній Infusomat Space світлонепроникна.

Кошти на закупівлю медичного обладнання, медикаментів та препаратів на лікування онкохворих дітей, які стоять на обліку в комунальному закладі Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», було зібрано під час благодійного аукціону та за рахунок приватних пожертв фізичних осіб та підприємств, серед яких Львівська залізниця, яка надала 15 тисяч гривень.

Відзначимо, засновником Благодійного фонду “Південний” є народний депутат Петро Писарчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.