Новини спорту. 16 грудня. Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс визначиться з кандидатурою головного тренера команди до 24 грудня.

Ігор Суркіс
Суркіс перебере всіх кандидатів до 24 грудня

Про це він заявив в ефірі програми “Третій тайм” на каналі “ICTV”.

“Завтра я, як і обіцяв, почну переговори з кандидатами і постараюся до 24 грудня це питання закрити. Що стосується Юрія Павловича (Сьоміна – ред.), то я ніколи не приховував, що дуже шкодував про його відхід з “Динамо“. Але цей відхід був пов’язаний з певними сімейними обставинами. Сьогодні ці обставини йому вже не заважають, але я з ним ще не розмовляв. Я не знаю: може, він взагалі хоче закінчити з футболом. А, може, у нього є величезна мотивація тренувати “Динамо” . Якщо це так, то цілком можливо, що це буде Сьомін“, – сказав Ігор Суркіс.

Президент “Динамо” також не виключив, що наставником команди залишиться Олег Лужний.

“Цілком можливо, що залишиться Лужний. У мене є список кандидатів, а часу є небагато, тому я буду працювати 24 години на добу, щоб швидше визначитися з наставником і з ним вести полеміку з приводу гравців, яких нам треба запросити і яких нам треба відпустити, тренувального збору. Хоча тут у нас вже все розплановано: 11 січня команда збирається, 14-го відлітає на збір до Ізраїлю, і два збори буде в Іспанії. Природно, на ці збори команду має повезти новий наставник “, – підкреслив він.

Нагадаємо, 1 жовтня Суркіс прийняв відставку Валерія Газзаєва з посади головного тренера київського “Динамо”. До сьогоднішнього дня обов’язки тренера виконує Олег Лужний.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.