Новини Світу. 30 грудня. Москва. “Суддя Данілкін буде лизати в пеклі розпечені сковорідки 13,5 років” – написав Борис Акунін про вирок Ходорковському.

Борис Акунін

Відомий письменник Борис Акунін у зв’язку з тим, що у середу екс-керівники ЮКОСу Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв були засуджені в Хамовницькому суді Москви до 13,5 років в’язниці, висловив у своєму офіційному блозі думка, що суддя Данилкін буде лизати розжарені сковорідки в пеклі 13,5 років, прокурори – 14 років (саме такий термін ув’язнення вони просили), а ті, хто стояв за ними «лизатимуть – не перелижуть всі плити у пеклі».

«… Прав Булгаков: всяк отримає по вірі своїй. Буде неправедний суддя лизати в пеклі розпечені сковорідки тринадцять з половиною років; прокурорська команда відпрацює гнучкими мовами чотирнадцять років (скільки просила), а тим, хто нацьковує цю зграю, лизатимуть – не перелижуть всі плити в пеклі, і як тільки закінчиться один термін, Небесна Канцелярія навішає наступний », – написав Акунін в своєму блозі.

Раніше ми повідомляли, що в середу Хамовницький суд Москви засудив Ходорковського і Лебедєва до 13,5 років в’язниці кожного. Мати Ходорковського, почувши вирок, вигукнула:

«Будьте прокляті ви і нащадки ваші!».

Джерело ГазетаРу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.