Новини світу. 19 грудня. Президент Білорусії Олександр Лукашенко є найбагатшою людиною в країні, його статок дорівнює $9 млрд., йдеться у матеріалах, опублікованих на сайті Wikileaks.

Олександр Лукашенко
Лукашенко найбагатша людина країни

За інформацією автора депеші, екс-посла США в Мінську Джорджа Крола, Лукашенко вінчає список з 50 найбагатших людей країни, отриманий Посольством США в Мінську.

Крім того, в списку переважають друзі Олександра Лукашенка.

В одному зі звітів від 2006 року йшлося, що Лукашенко «має намір до останнього залишатися при владі, і не бачить причин для того, щоб міняти свій політичний курс».

Дипломати, які аналізували в тому ж році прес-конференцію Лукашенка після президентських виборів, назвали його «схвильованим», а деякі його відповіді – «дивними».

«Те, як була організована прес-конференція, показало, наскільки цей лідер далекий від народу, – зазначає один із співробітників американського посольства. – Його уривчасто-грубі відповіді на запитання західних журналістів і догани, адресовані білоруським кореспондентам, лише підкреслювали, наскільки дивно він поводиться. Тим не менш, він отримав шквал оплесків від ретельно відібраних запрошених, а також від іноземних підлабузників», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, згідно з поданою до ЦВК декларацією, дохід Лукашенко за 2009 рік склав близько 90 млн. білоруських рублів (трохи менше 30 тис. дол).

Джерело Сьогодні

Comments

  1. я по своей безграмотности не смог понять на чем он летает по минску

  2. чушь! пару лет назад уже была возня по поводу того, что у бацьки в Швейцарских банках лежат оооочень большие бабки. Тогда Лукашенко сказал: все мои деньги, что найдете в любых иностранных банках заберите себе. На этом и возня как то поутихла. Наверное ищут до сих пор))) и вот опять началось.
    Давайте прикиним. Бабки надо где то хранить. В иностранных банках у Лукашенко их нет (по крайней мере достоверных данных об обратном я не видел). В Белорусии бабок тоже нет, иначе бы так называемая оппозиция об этом бы кричала. Имущества на 9 млрд баксов должно быть много, и за границей Белорусии его скорее всего нет (иначе бы пиндосы уже об этом имуществе весь нет засрали бы). На территории Белорусии этого имущества тоже нет (опозиция на пиндосские бабки кричала бы шо рэзаная). Таже ерунда с корпоративными правами. Вот мне и сдается, что на бацьку клевещут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.