Новини України. 7 грудня. Посольство США у Києві оголошує конкурс “Великий проект” для отримання фінансування від Американського посольського фонду для збереження культурної спадщини.

Сатанівський замок
США фінансуватимуть збереження історичної спадщини в Україні

Грант у розмірі $750 тис. може бути виділено на проекти зі збереження археологічних об’єктів, історичних будівель і пам’ятників, а також великих музейних колекцій України.

Як повідомляє прес-служба Посольства США, програма спрямована на збереження культурних та історичних об’єктів міжнародного або національного значення, які відкриті для широкої громадськості та охороняються законом.

При цьому, наприклад, об’єкт релігійного напряму може номінуватися на грант від фонду, якщо проект подається з урахуванням виключно архітектурного, мистецького, історичного, а не релігійного значення пам’ятника.

У конкурсі можуть взяти участь неурядові організації, музеї, провідні установи культури чи подібні інститути, які можуть довести наявність необхідного досвіду і здатність здійснювати великомасштабні проекти зі збереження культурної спадщини.

Американський посольський фонд зі збереження культурної спадщини був заснований у 2001 році Управлінням освіти та культури Державного департаменту США. Метою фонду є прояв поваги США до культури інших країн і допомога в її збереженні.

Пропозиції приймаються до 10 січня 2011 року включно.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.