Новини економіки. 26 грудня. Спільне підприємство по видобутку газу з вугільних пластів в Україні сприймається як цілком самостійне та самодостатнє.

газовий балон, вибух, газ
СП по видобутку газу з вугільних пластів в Україні цілком самостійне

Таку думку висловив радник, керівник економічної групи Посольства Російської Федерації в Україні Олексій Урін, повідомили у прес-службі Інституту Горшеніна.

“Не бачу ніякого зв’язку з газотранспортною системою. Україна зацікавлена в будь-якому додатковому джерелі палива і, цілком можливо, видобуток метану в цьому плані виявиться досить перспективним. Оскільки сланцевий газ нібито є, але в той же час добувати його дуже дорого і наразі не вигідно. Метан – це давно відоме паливо, і його видобуток цілком рентабельний і можливий. Тому мені здається, це дуже добрий крок, перш за все, вигідний для української сторони”, – сказав експерт.

“Ну і Газпром теж, мабуть, розраховує брати участь у прибутку”, – зауважив дипломат. Обговорюючи ГТС загалом, він нагадав, що переговори тривають.

“Не хотілося б з цього приводу спекулювати. Дійсно, українська сторона зацікавлена у залученні інвестицій, і це стосується не тільки ГТС України, але і в цілому всіх секторів, особливо високотехнологічних. Без припливу капіталу не вийде модернізувати виробництво і ввести західні технології, про які так мріють деякі українські експерти та підприємці. У цьому сенсі російський капітал більш ніж затребуваний, і я сподіваюся, що наступний рік буде для цього дуже успішним – принаймні, передумови і бажання для цього є”, – резюмував Урін.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.