Новини спорту. 2 грудня. Відомий російський тренер Юрій Сьомін вдруге очолив київське “Динамо”.

Сьоміна представлять футболістам вже зовсім сскоро

Офіційне представлення Юрія Сьоміна команді, вболівальникам і журналістам відбудеться найближчим часом, проте вже сьогодні можна говорити з 100-відсотковою впевненістю: саме він буде тренувати команду як мінімум до літа 2012 року – на такий термін буде укладено з ним угоду, повідомляє видання “Наш Век”, посилаючись на інформоване джерело в столичному клубі.

Також вже відомо, що, як і під час першого вояжу в Україну, допомагати Сьоміну в Києві буде його добрий товариш Борис Ігнатьєв.

Що стосується інших перестановок на тренерському містку “Динамо”, то, найімовірніше, одним з його помічників буде Валерій Зуєв, а от Олег Лужний напевно залишить команду.

Близькі до повернення в Україну колишні “динамівці” Родольфо та Олександр Алієв: з цими футболістами погоджують останні деталі контрактів.

Зате покинуть команду багато ветеранів. Серед тих, хто, швидше за все, піде з “Динамо”, будуть Олександр Шовковський, Андрій Несмачний, Бадр ель Каддурі та Тіберіо Гіоане.

Не виключено, що в якості компенсації в стан московського “Локомотива” з Києва переберуться бразильські нападники Андре і Гільєрме.

Відомий російський тренер Юрій Сьомін вдруге очолив київське “Динамо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.