Новини технологій. 6 грудня. Skype запускає веб-версію з початку 2011 року.

Skype
Skype запускає веб-версію

Розробники популярного програмного забезпечення для інтернет-телефонії Skype готують у першому кварталі 2011 року запуск веб-сервісу, який дозволить реалізувати функціонал Skype прямо в браузері.

Веб-клієнт Skype надасть користувачам один і той же функціонал для IP-телефонії, незалежно від типу використовуваного пристрою (комп’ютер, планшет, комунікатор) і його програмної платформи.

У даний момент версії клієнтського ПЗ Skype для різних операційних систем відрізняються за своїми можливостями. Так, Skype для мобільних платформ (iOS, Android і Symbian) не має підтримки відеоконференцій, а для операційної системи Windows Mobile клієнта Skype і зовсім не існує.

Веб-клієнт розробляється з застосуванням технологій стандарту HTML5, який підтримується більшістю сучасних настільних і мобільних браузерів.

Крім того, за даними видання, розробники Skype сподіваються реалізувати систему доповнень (плагінів) для взаємодії веб-клієнта з різними соціальними сервісами. Відомо, наприклад, що переговори з цього приводу ведуться з соціальною мережею LinkedIn.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.