Новини України. 18 грудня. Народний депутат від Партії регіонів Артем Пшонка закликає журналістів керуватися у своїй професійній діяльності принципами журналістської етики та перевіряти інформацію перед її розміщенням в ЗМІ.

Артем Пшонка
Артем Пшонка каже, що не бився

Про це він заявив, коментуючи появу публікацій про те, що він нібито причетний до інциденту, що стався в четвер увечері в парламенті, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

“На жаль, низка ЗМІ розмістили інформацію про те, що нібито я брав участь у бійці в парламенті в четвер увечері. Це є абсолютною вигадкою”, – сказав Артем Пшонка.

“Мене обурює відверта брехня, до якої вдаються опоненти. Я не міг брати участі у бійці, що відбувалася в пленарному залі, тому що в цей час перебував в іншому місці”, – заявив він.

“У Верховній Раді ведеться постійне відеоспостереження і є можливість провести аналіз відеозаписів і переконатися в тому, що я не брав участь в даній ситуації. У зв’язку з цим у мене викликає здивування факт: навіщо опонентам займатися перекручуванням фактів?” – додав Пшонка.

Нагадаємо, у четвер ввечері в парламенті сталася бійка між депутатами від БЮТ і Партії регіонів. Регіонали силою захопили президію. До Верховної Ради довелося викликати швидку допомогу. Медобстеження після бійки проходять шість депутатів від БЮТ.

Також нагадаємо, раніше парламентарій від БЮТ Сергій Міщенко заявив, що Артем Пшонка не брав участі в бійці, передає Ліга.

Comments

  1. А чого товаріщ так злякався? Ви ж, ПеРдуни, бачили, як Тимошенко у нецільовий спосіб використовувала бюджетні гроші (замість екології виплачувала пенсії), а ми, уся країна, дамо свідчення, що бачили, як оця Пшонка била депутатів з БЮТ. І доведіть, що товаріща там не було. Бачили, і все. І весь світ бачив це кіно. І нехай відмивається. А потім, колись, може, вибачимося. Подивимося, як Пшонка кримінальну справу Тимошенко поверне. З ПеРдунами треба винятково їхніми методами працювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.