Новини політики. 25 грудня. Нардеп-“бютівець” Андрій Шкіль сумнівається, що президента Віктора Януковича посадять.

Андрій Шкіль

Про це він сказав коментуючи заяву народного депутата Тараса Чорновола про те, що Януковича можуть посадити у 2015 році.

“Не знаю, чи дійде до того, щоб посадити Януковича. Але репресивні дії Партії регіонів сприятимуть тому, що буде як в старій приказці: ніхто не забутий, ніщо не забуто. Оце воно буде працювати однозначно. Якщо регіонали хочуть цього не отримати в подальшому, то мали би зупинити репресії і перейти на суспільний діалог. Сказати: помилилися, вибачте, готові працювати нормально. Впевнений, що вони так не зроблять. Це штовхає мене до думки, що наступна зміна влади буде дуже болючою”, – зазначив Шкіль.

Депутат вважає, що діалог між владою і опозицією можливий.

“До тих пір поки не зроблено незворотних кроків, зупинитись можна. Для того щоб розпочати діалог, незворотні кроки ще не зроблені. Для діалогу з опозицією влада має зупинити репресії, закрити всі справи. Припинити розкручувати нагнітаючий механізм, бо насилля породжує насилля. Ми ніколи не переслідували опозицію, коли при владі два роки була Тимошенко. Тоді навіть жодних натяків на репресії не було”, – додав він.

Нагадаємо, вчора Чорновіл заявив, що в разі зміни влади, Януковича можуть “посадити”.

“Якщо ви під час свого правління саджаєте дрібних виконавців, ваш наступник буде саджати організатора. А наступник наступника – вже замовників, найвище керівництво, тільки з протилежного табору. Якщо при Ющенку притягували до відповідальності дрібних чиновників, то при Януковичі почали міністрів і лякати Тимошенко. А це означає, що якщо так піде і далі, то у 2015 році в тюрму посадять Януковича. І він це дуже скоро зрозуміє”, – сказав Чорновіл.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.