Новини Світу. 15 грудня. Шарм-ель-Шейх. Губернатор провінції Південний Синай Мухаммед Шоша дозволив відкрити пляжі Шарм-ель-Шейха при суворому дотриманні встановлених заходів безпеки.

острів, пляж, море
Шарм-ель-Шейх знову відкриває свої пляжі

До вчорашнього дня більшість пляжів цього популярного курорту були закриті через небезпеку нових нападів акул на людей.

Згідно з розпорядженням губернатора, прибережні готелі повинні обладнати свої пляжі наглядовими вишками висотою 5-6 метрів. На цих вежах протягом усього світлого часу доби повинні чергувати рятувальники і відстежувати можливу появу акул.

Крім того, в морі чергуватимуть катери, завдання яких сповістити про появу небезпечних хижаків.

На пляжах, де купання і раніше, було заборонене, будуть встановлені спеціальні таблички. Крім того, готелі повинні  попереджати туристів про заборону годування риби.

Також посилюється контроль за яхтами, на яких організовуються морські прогулянки, в тому числі із зануренням під воду. Категорично забороняється підживлювати риб і викидати в море відходи. Порушникам загрожує позбавлення ліцензії.

Влада також продовжить вивчати можливість використання спеціальних мереж для захисту від акул. Не виключається, що такими мережами можуть бути захищені місця, найбільш популярні серед дайверів.

За словами туристів, що відпочивають у Шарм-еш-Шейху, на пляжах деяких готелів уже встановили огорожу, за допомогою дротів, невеликих ділянок, де туристи можуть купатися.

На початку грудня в районі Шарм-ель-Шейха було зафіксовано п’ять нападів акул на туристів, внаслідок яких серйозно постраждали три російські туристки і один громадянин України. А 5 грудня 70-річна туристка з Німеччини загинула в результаті нападу акули поблизу пляжу фешенебельного готелю Hyatt Regency у бухті Наама Бей.

Група іноземних фахівців, що працюють в даний час в Червоному морі біля берегів Шарм-ель-Шейха, прийшла до висновку, що серед ймовірних причин останніх нападів акул на людей можна виділити дві основні: скорочення кількості риби (особливо, тунця), що є основним джерелом харчування акул, а також безконтрольне підживлення акул дайверами.

Джерело РИА Нововости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.