Новини України. 19 Грудня. Нововолинськ. Шахтарям заборгували 3 млн грн, вони ж грозяться, що це може призвести до непередбачуваних наслідків.

шахтарі
У Нововолинську щахтарям заборгували 3 млн грн

Трудовий колектив філії ТОВ “Луганськшахтобуд”, що є головним підрядником гірських робіт на будівництві шахти № 10 “Нововолинська“, заявив, що їм не виплачують зарплату з жовтня нинішнього року.

З листом про заборгованість шахтобудівники звернулися до голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука, міському голові Нововолинська Віктору Сапожникову і голові обласного територіального комітету працівників вугільної промисловості Юрія Калістратового.

Як повідомили в обласному теркомі вугільної промисловості, у листі повідомляється, що у зв’язку з відсутністю фінансування в 4-му кварталі 2010 року перед колективом філії виникла заборгованість із зарплати за жовтень-листопад у сумі близько 3 мільйонів гривень. Крім того, несплата отриманих послуг і використаних будівельних матеріалів субпідрядникам складає ще стільки ж.

Шахтобудівники попереджають про можливість виникнення “неконтрольованої ситуації, яка може призвести до зупинки робіт на будівництві і монтажі” і просять вирішити проблему заборгованості.

Два місяці тому на будівельному майданчику долгостороя, що зводиться 22 роки, побував колишній міністр вугільної промисловості України Юрій Ященко та запевнив присутніх:

“на об’єкт буде направлено необхідну суму коштів, лише б встигли до кінця року її освоїти”. У листі говориться, що “слова міністра розходяться з ділом”.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.