Новини спорту. 7 грудня. Президент “Шахтаря” Рінат Ахметов заявив, що незважаючи на пропозиції інших клубів під час зимового трансферного вікна донецьку команду ніхто не покине.

Ринат Ахметов
Ахметов: головне зберегти хорошу атмосферу в команді

Мало ймовірні й новачки. Тренер Мірча Луческу дуже обережно ставиться до створеного мікроклімату в команді.

“Цієї зими ми ніяких продажів не зробимо, збережемо наш склад, – розповідає Ринат Ахметов, – Я говорив з цього приводу з Луческу. Була ідея придбати дуже сильних гравців, але він дуже обережно до цього ставиться. Хороший гравець – це не завжди посилення команди. Ми можемо придбати сильного футболіста, але тим самим зруйнувати колектив, атмосферу в команді. У підсумку, ми не покращимо конкуренцію, а її зруйнуємо і на виході отримаємо не крок вперед, а два кроки назад. Луческу сказав, що до трансферів необхідно ставитися дуже акуратно й обережно і якщо все буде нормально, то нікого не купувати. Нікого не продавати і нікого не купувати”.

– Це ще обговорюване питання?

– Звичайно, це попередньо. Час трансферів – це той випадок, коли я ще можу допомогти команді. Коли сезон почався, я вже команді допомогти нічим не можу. Я задоволений нашою річної трансферною кампанією. Ми придбали п’ять футболістів і четверо з них – гравці основного складу. Хочу сказати, що Кривцов теж дуже гарне придбання, у нього прекрасне майбутнє. Головне, що він не здається, не шукає винних, а хоче конкурувати. Це дуже сильний хлопець, великий професіонал, я впевнений у його майбутньому.

Джерело Террикон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.