Новини України. 23 грудня. Львів. Управління СБУ у Львівській області розслідує кримінальну справу щодо розтрати бюджетних коштів під час будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові.

Львів, стадіон
У львівський стадіон до Євро-2012 "закопали" 1 мільйон гривень

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Кримінальна справа порушена 8 жовтня 2010 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами ДП “Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у Львові” в сумі понад 959 тисяч гривень.

Суму розтратили “внаслідок завищення в період липня – серпня 2010 року вартості будівельних матеріалів та виконаних робіт при будівництві стадіону у Львові”.

Крім того, СБУ провела перевірку з приводу законності використання ТзОВ “Будівельна Компанія “Комфортбуд-1” бюджетних коштів при будівництві стадіону у Львові до Євро-2012.

Виявлено, що станом на 1 листопада 2010 року у підприємства існувала заборгованість із заробітної плати на суму понад 1 мільйон 560 тисяч гривень, яка виплачена 18 та 26 листопада 2010 року.

“Проте, в ході даної перевірки виявлено порушення вимог ч. 1 ст. 116 КЗпП України, оскільки розрахункові кошти працівникам, звільненим в серпні-листопаді поточного року, виплачені з порушенням встановлених строків лише 18 та 26 листопада 2010 року”, – сказано у повідомленні.

У зв’язку з цим, інспекцією внесено у товариство припис та відносно директора ТзОВ “Будівельна Компанія “Комфортбуд-1” К. складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП, який скеровано для розгляду у Сихівський районний суд Львова.

Органами прокуратури Львівської області також проводиться перевірка щодо наявності ознак складу злочину, передбачених ст.ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю), 173 (порушення угоди про працю) КК України при укладенні та виконанні зазначених цивільно-правових договорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.