Новини технологій. 12 грудня. Керівник підрозділу компанії Samsung, Samsung Mobile Display (SMD), показав нову розробку – гнучкий AMOLED-дисплей, товщина якого становить всього 0,2 мм.

AMOLED-дисплей від Samsung
AMOLED-дисплей від Samsung

Це дуже цікава розробка, оскільки на основі моделі Samsung збирається випускати і телевізори, і електронні «газети» та багато іншого. Подібний дисплей підходить практично для будь-якого гаджета.

Дисплей по праву названий гнучким, оскільки прогинатися може в будь-яких напрямках, без шкоди для себе. Як вже говорилося вище, товщина цього дисплея складає всього 0,2 мм, проте Samsung запевняє, що може створювати ще більш тонкі дисплеї, з товщиною всього 0,1 мм. Така товщину, до слова сказати, у звичайного аркуша формату A4. Чи давно фантасти писали про таких дисплеях? Здається, що ще років п’ять тому навряд чи хтось серйозно вірив в успіх підприємства зі створення таких дисплеїв.

AMOLED-дисплей від SamsungНа жаль, ті ж телевізори на основі гнучких AMOLED-дисплеїв, розроблених Samsung Mobile Display, з’являться у продажу не раніше 2013-2014 року. За словами керівництва компанії, це обумовлено тим, що промислове впровадження розробки потребує значного часу – вже дуже значного перетворення вимагає виробнича база, адже це зовсім інший тип дисплеїв, ніж ті, що випускалися до цього часу.

AMOLED-дисплей від SamsungДо того ж, компанія збирається представити (наразі невідомо коли) повноцінну електронну читалку на основі того ж дисплея, яка дійсно буде схожа зовні на звичайну газету. Саме тому компанія назвала майбутній пристрій «електронною газетою».

Будемо сподіватися, що розробка дійсно не пропаде з часом десь в довгій низці забутих концептів і технологій, а з’явиться на ринку в складі будь-яких пристроїв, хоча б і через декілька років.

За матеріалами: 3DNews, Хабрахабр

Comments

  1. Оце так.. судячи з усього Samsung вирішила найближчими роками вирватись у лідери в галузі технологій… Пора задуматись над купівлею акції … динаміка цієї компанії приємної тішить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.