Новини України. 8 грудня. РФ відправила в Україну українців, яких взяли в рабство на одній з ферм в Росії (Краснодарський край).

рабство
Українців відправили додому

Водночас слідчий відділ не знайшов складу злочину в діях власниці ферми “Артекс-Агро” Надії Цапок, на яку працювали 15 українців без реєстрації.

Раніше двоє громадян України написали заяву в Павловський міжрайонний слідчий відділ Ростова-на-Дону. Жінки повідомили слідчим, що їх нібито насильно утримують у рабстві на фермі “Артекс-Агро”.

У цей же день ростовські оперативники провели спецоперацію зі звільнення 15 осіб з рабства на фермі.

“За даними заяви Павловським міжрайонним слідчим відділом була проведена дослідча перевірка, в ході якої заявники пояснили, що добровільно працювали у ТОВ «Артекс-Агро», а заяви написали у зв’язку з нестачею грошей на придбання квитків для поїздки на батьківщину, – розповіли в міліції. – У зв’язку з цим, а також відсутністю будь-яких заяв від інших осіб, у слідчому відділі було винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи”.

Усіх громадян України вже депортували назад на Батьківщину.

“На даний момент всі громадяни України доставлені додому. Всі вони повернулися у свої родини”, – повідомили Life News в міліції.

Відзначимо, що син власниці ферми Сергій Цапок є лідером організованого злочинного угруповання в станиці Кущевська (Росія). Він підозрюється у вбивстві 12 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.